7 жовтня 2021 року студенти і викладачі кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» побували на екскурсії на Спільному українсько-англійському підприємстві «Галка Лтд», що є одним із лідерів ринку кави в Україні впродовж понад 80 років.
За сприяння керівництва цієї компанії та особисто керівника Юрія Дубового студенти і викладачі мали змогу ознайомитись із виробничими потужностями суб’єкта господарювання, його системою менеджменту, асортиментом і номенклатурою продукції, інноваційними технологіями, а також особливостями його зовнішньоекономічної та митної діяльності.
Кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності висловлює подяку керівництву СП «Галка Лтд» за цікаву екскурсію!
![Фото з екскурсії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/10/11/para/gallery/zmd-gal-1.jpg?itok=FhWGYZb1)
![Фото з екскурсії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/10/11/para/gallery/zmd-gal-2.jpg?itok=ilB7Oz65)
![Фото з екскурсії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/10/11/para/gallery/zmd-gal-3.jpg?itok=08lDwkXd)