Студенти кафедри ЖЗМК взяли участь у V Міжнародній конференції «Молода журналістика» у Польщі

Кафедра журналістики та засобів масової комунікації
Скріншот з онлайн-конференції

9 грудня 2021 року відбулась V Міжнародна конференція студентів і докторантів «Молода журналістика» у Жешуві. Через несприятливу епідеміологічну ситуацію захід провели у форматі онлайн.

Конференція розпочалась о 10:00 за київським часом. Відбулось урочисте відкриття, слово надали декану Колегіуму гуманітарних наук професору Аґнешці Мишці та директору Інституту полоністики та журналістики професору Янушу Пастерськему.

У конференції взяло участь понад 50 учасників. З України виступали студенти-журналісти з Національного університету «Львівська політехніка», Львівської філії Київського національного університету культури і мистецтв, Львівського національного університету імені Івана Франка, Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара. Також були учасники з Пряшівського університету (Словаччина), Лодзького університету (Польща), Жешувського університету (Польща), NHL Stenden University of Applied Sciences (Нідерланди), Вроцлавського університету (Польща).

Конференція тривала понад 8 годин, адже кожен хотів представити своє дослідження. Від кафедри журналістики та засобів масової комунікації Національного університету «Львівська політехніка» виступали англійською мовою Василина Братащук (ЖР-22) з доповіддю The topic of gender discrimination in online media та Діана Буба (ЖР-11) з виступом на тему Methods of manipulation in modern Ukrainian print media.

Програма конференції Скріншот з онлайн-конференції Скріншот з онлайн-конференції