Команда «Шампунь проти фейків» кафедри журналістики та засобів масової комунікації Національного університету «Львівська політехніка» виграла перший відбірковий тур в Олімпіаді з медіаграмотності – брейн-рингу «Фейкотрощі».
Після п’ятьох раундів запеклих баталій щасливими переможцями стали студенти Іван Попович, Юрій Берендій, Даяна Швець, Олена Гирба, Марія-Катерина Винарчик та Катерина Терещенко.
Бажаємо учасникам перемоги у фіналі!
![Переможці брейн-рингу «Фейкотрощі»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/22/para/gallery/zhur-received437009610698680.jpeg?itok=N67pEgkf)
![Скріншот з онлайн-заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/22/para/gallery/zhur-received3756008331155594.jpeg?itok=-64rTNu9)