Студенти кафедри туризму взяли участь у хакатоні «Гастрономічні продукти Львівщини. Шлях до UNESCO»

Кафедра туризму Львівської політехніки
Фото із заходу

Студенти кафедри туризму Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки взяли участь в ініційованій Інститутом галицької кухні спільно з управлінням туризму та курортів Львівської обласної військової адміністрації стратегічній сесії/хакатоні «Гастрономічні продукти Львівщини. Шлях до UNESCO».

Захід був спрямованій на масштабну промоцію об’єктів гастротуризму Львівщини з метою включення їх до Репрезентативного списку об’єктів нематеріальної спадщини ЮНЕСКО.

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу