Студенти кафедри туризму в рамках вивчення дисципліни «Організація готельного господарства» відвідали «Гранд готель Львів»

Кафедра туризму Львівської політехніки
Фото з відвідин закладу

Студенти кафедри туризму Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола в рамках вивчення дисципліни «Організація готельного господарства» відвідали «Гранд готель Львів». Екскурсію провів адміністратор закладу Олександр Сенюта.

Студентів ознайомили зі структурою готелю, номерним фондом, іншими приміщеннями (фітнес-залом, спа-центром, лобі-баром, конференц-залами, рестораном). Адміністратор розповів про організацію прийому і розміщення в готелі, особливості обслуговування в різних блоках приміщень закладу, особливості менеджменту.

Фото з відвідин закладу Фото з відвідин закладу Фото з відвідин закладу Фото з відвідин закладу