Студенти кафедри ТТ ознайомилися з діяльністю профільного підприємства – Львівського АТП-14631

Кафедра транспортних технологій Львівської політехніки
Фото з відвідин підприємства

15 травня 2024 року в ТзОВ «Львівське АТП-14631» було проведено виробничу екскурсію та практичні заняття з дисципліни «Пасажирські перевезення» для студентів кафедри транспортних технологій Інституту механічної інженерії та транспорту Національного університету «Львівська політехніка».

Заступниця директора з перевезень Оксана Осєчко прочитала цікаву лекцію про логістику в сучасних умовах економічного розвитку України, а начальник авторемонтної майстерні Роман Ціцький провів екскурсію на території підприємства.

Кафедра транспортних технологій щиро дякує директору ТзОВ «Львівське АТП-14631» Андрію Думі за теплий прийом майбутніх транспортників!