Студенти кафедри ТОП побували з екскурсією на виробництві хлібопекарської галузі

Кафедра технології органічних продуктів Львівської політехніки
Фото з екскурсії

Наприкінці навчального року студенти другого курсу освітньої програми 181 «Харчові технології» Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки разом із професоркою кафедри технології органічних продуктів Лілією Шевчук побували на екскурсії на одному з найбільших виробництв хліба, хлібобулочних та кондитерських виробів ТзОВ «Хліб-Трейд» (Львів-Сокільники).

Студенти ознайомилися з технологіями виготовлення продукції, змогли побачити роботу сучасного устаткування виробництва хліба та кондитерських виробів, вивчили асортимент продукції, яку тут випускають.

На зустрічі з керівництвом підприємства узгоджено можливість проходження виробничої та переддипломної практики студентами кафедри ТОП.

Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії