Студенти кафедри соціології та соціальної роботи мають змогу прослухати англомовний курс від канадської професорки

Кафедра соціології та соціальної роботи Львівської політехніки
Морін Флагерті  на кафедрі соціології та соціальної роботи

З метою поглиблення знань здобувачам освіти спеціальностей «Соціологія», «Соціальна робота», «Соціальне забезпечення» запропоновано факультативно прослухати авторський англомовний курс «Консультативні технології соціальної роботи в умовах глобалізації: теорія та методи» від канадської професорки кафедри студій миру і конфлікту Манітобського університету Морін Флагерті (Maureen Flaherty).

З 20 вересня до 9 грудня 2021 року в рамках програми «Візит-професор» студенти мають змогу перейняти досвід та ознайомитися з кращими практиками соціальної роботи в Канаді від давнього партнера кафедри соціології та соціальної роботи.

Супровід курсу та синхронний переклад від кафедри забезпечує доцент Софія Ставкова.

Після завершення курсу всі слухачі отримають сертифікати.

Морін Флагерті  на кафедрі соціології та соціальної роботи Морін Флагерті  на кафедрі соціології та соціальної роботи