Студенти кафедри СКІД відвідали Наукову бібліотеку ЛНУ імені Івана Франка

Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності
Фото з відвідин

Студенти другого курсу освітньої програми «Соціальні комунікації та інформаційна діяльність» Інституту гуманітарних та соціальних наук (спеціальність «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа») відвідали Наукову бібліотеку Львівського національного університету імені Івана Франка.

Здобувачі освіти охоче прослухали історію найстарішої книгозбірні України та відчули традицію інституції, що сягає вже більше 400 років. Зацікавлення викликали й фонди бібліотеки та саме їхнє формування.

У рамках екскурсії політехнікам вдалося оглянути читальні зали, дізнатися, що означають розписи на стінах читального залу, й відвідали унікальне книгосховище.

Фото з відвідин Фото з відвідин Фото з відвідин Фото з відвідин Фото з відвідин Фото з відвідин Фото з відвідин Фото з відвідин