Студенти кафедри політології та міжнародних відносин ІГСН відвідали Львівську обласну раду

Кафедра політології та міжнародних відносин Львівської політехніки
Фото з відвідин

12 жовтня студенти першого курсу спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» освітньої програми «Міжнародні відносини» Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки разом з викладачами Лесею Корнат та Іриною Малик з метою знайомства з роботою органів місцевого самоврядування, зокрема розвитком міжнародної співпраці, відвідали Львівську обласну раду. Під час візиту відбулася зустріч із першим заступником голови ЛОР Євгеном Гірником.

Оскільки 12 жовтня є національним Днем Іспанського Королівства, у Львові з офіційним візитом перебував Повноважний Посол Королівства Іспанія Рікардо Лопес-Аранду Лопес. Відбулося погашення спеціальної марки, присвяченої дружбі між іспанським та українським народами, під назвою «¡Estamos juntos! / Ми разом!», за участю Посла, голови Львівської обласної військової адміністрації Максима Козицького, на якому були присутні й майбутні дипломати.

Заступник керуючого справами обласної ради Мирослава Туркало та начальник відділу прес-служби Володимир Телюк докладно розповіли про роботу ЛОР, повноваження, специфіку роботи в умовах військового стану.

Також студенти мали нагоду оглянути залу, де відбуваються сесійні засідання Львівської обласної ради, та малу сесійну залу.

Найбільше студентів цікавило міжнародне співробітництво органів місцевої влади. Заступник керівника відділу гуманітарної політики та міжнародного співробітництва Мар’яна Кулеба розповіла про підготовку зустрічей із зарубіжними партнерами, особливості дипломатичного протоколу.

Щиро дякуємо працівникам Львівської обласної ради за цікаву зустріч та розповіді для студентів Львівської політехніки!

Фото з відвідин Фото з відвідин Фото з відвідин Фото з відвідин Фото з відвідин