Студенти кафедри ПМВ – учасники професійної школи Латвійського університету European Studies Foreign and Domestic Affairs

Кафедра політології та міжнародних відносин Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-заходу

У рамках співпраці кафедри політології та міжнародних відносин Національного університету «Львівська політехніка» з кафедрою політології Латвійського університету студенти освітньої програми «Міжнародні відносини» Львівської політехніки вже другий рік беруть участь у студентській школі Studies of the European Union – Internal and Foreign Policy.

Координує співпрацю професорка Івета Райнхольде, завідувачка кафедри політології Латвійського університету. Школа триває щорічно з 1 вересня до 30 листопада, студенти Львівської політехніки мають доступ до інформаційних ресурсів Латвійського університету, слухають лекції від політиків ЄС, представників міжнародних організацій і викладачів Латвійського університету.

У 2023 році проєкт Studies of the European Union – Internal and Foreign Policy отримав фінансування латвійського Міністерства закордонних справ і високу оцінку ЄС. Цього року у школі навчається п’ятеро студентів кафедри політології та міжнародних відносин, а минулоріч четверо студентів отримали сертифікати Латвійського університету про результати навчання.