15 вересня 2021 року студенти кафедри обліку та аналізу Інституту економіки і менеджменту з ініціативи відділу працевлаштування та зв’язків з виробництвом Львівської політехніки відвідали Головне управління Державної податкової служби у Львівській області, яке у рамках здійснення профорієнтаційної роботи серед молоді та студентів організувало День відкритих дверей.
Під час заходу працівники структурних підрозділів ГУ ДПС у Львівській області поділилися досвідом та знаннями, розповіли молодим людям свої історії успіху: від пошуку роботи у студентські роки до теперішніх посад. Окрему увагу було зосереджено на можливостях працевлаштування у ДПС та перспективах кар’єрного росту.
Студенти отримали інформацію щодо:
- напрямів роботи структурних підрозділів, зокрема, податкового адміністрування фізичних осіб, електронних сервісів, запобігання та виявлення корупції, організації роботи центрів обслуговування платників, їхні основні завдання та функції;
- проходження практики у структурних підрозділах податкової служби;
- порядку стажування громадян із числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби;
- порядку вступу на державну службу та умов праці посадових осіб.
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/9/17/para/gallery/oa-photo2021-09-1609-23-19.jpg?itok=3NN_g4rq)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/9/17/para/gallery/oa-photo2021-09-1609-23-26.jpg?itok=ULHRigLX)
![Фото із заходу «Відкрий свої здібності та можливості: все про професію юриста»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/9/17/para/gallery/oa-photo2021-09-1609-23-32.jpg?itok=Z44dZYEM)