Студенти кафедри обліку та аналізу ІНЕМ стали фіналістами змагання за стипендію від PwC Lviv SDC

Кафедра обліку та аналізу Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Студенти кафедри обліку та аналізу Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» вийшли у фінал змагання за стипендію від Львівського центру надання послуг міжнародної аудиторської фірми PricewaterhouseCoopers (PwC Lviv SDC). Фінал відбудеться у вересні. Стипендія сукупно на осінній семестр 2021 року становить 10 000 гривень.

У березні-травні 2021 року студенти третього курсу, які навчаються за спеціальністю «Облік і оподаткування», активно брали участь у тренінгах, проведених для них Львівським центром надання послуг PricewaterhouseCoopers. Також упродовж цього часу студенти вдосконалювали знання англійської мови (зокрема до рівня В.1–В.2) та поглиблено вивчали дисципліну «Аудит».