Студенти кафедри МПА взяли участь у заході Youth for business, організованому AIESEC Ukraine

Кафедра МПА Львівської політехніки
зустріч зі студентами

15 березня 2019 року відбулася зустріч зі студентами львівських вишів у рамках заходу Youth for business, організованому AIESEC Ukraine завдяки партнерству з PricewaterhouseCoopers (PwC).

З метою поглиблення знань із дисципліни «Управлінський консалтинг» в цьому заході взяли активну участь студенти кафедри менеджменту персоналу та адміністрування Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки. Вони мали нагоду ознайомитися з умовами міжнародного стажування від AIESEC та розв’язати реальні бізнес-кейси від PwC. Зокрема, студент групи УП-41 Святослав Лучин доповідав про побудову системи прогнозних показників діяльності компаній в умовах функціонування Індустрії 4.0. Він з іншими студентами отримав гарну можливість поспілкуватися з практикуючими консультантами й ознайомитися з вимогами до роботи в компанії PwC.

PwC – міжнародна мережа компаній, що пропонує професійні послуги у сфері консалтингу та аудиту.

зустріч зі студентами зустріч зі студентами зустріч зі студентами зустріч зі студентами