Студенти кафедри МО проводять для політехніків презентації «Як управляти особистими фінансами»

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Фото з презентації

1–8 червня у рамках «Тижня управління фінансами Львівської політехніки» студенти групи МЕ-23 Юлія Пліш, Анастасія Дрофяк, Остап Голик, Діана Фігура, Роксолана Гончар та Анна Янків проводять презентації на тему «Як управляти особистими фінансами» для студентів усіх інститутів Львівської політехніки. Методичні матеріали розробив професор кафедри менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Олексій Другов, а всі заходи координують проректор з науково-педагогічної роботи та соціального розвитку Університету Роман Корж та завідувач кафедри МО Олег Карий.

Під час презентацій студенти дізнаються, що таке особистий бюджет, як його вести, формувати свою фінансову подушку й інвестувати в американські акції та українські облігації.

Слід зазначити, що фінансова та інвестиційна грамотність уже давно стала своєрідним софтскілом для молоді, тому увага, яку приділяє цьому питанню керівництво нашого університету, є дуже своєчасна та важлива.

Фото з презентації Фото з презентації Фото з презентації Фото з презентації Фото з презентації Фото з презентації