Студенти кафедри ММП взяли участь в освітній програмі Global Venture Week joins Global Master School

Кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва
Привітання учасників з України

Студенти другого і третього рівнів вищої освіти різних країн світу взяли участь у тижневій освітній програмі Global Venture Week joins Global Master School: International Views on Entrepreneurship and Digitilisation, яку реалізує кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва Національного університету «Львівська політехніка» у партнерстві з Технічним університетом Ашаффенбурга, Німеччина (TH AB) в межах міжнародної грантової програми Digitale Zukunft – Digi Bridge.

Як сказала Президент TH AB, д-р, професор Єва-Марія Бек-Мут, «цей захід має важливе значення, щоб нинішні студенти підготувалися до майбутнього: підприємництво та інновації допоможуть подолати глобальні виклики, з якими ми стикаємось».

До інтенсивного освітнього курсу долучились учасники з Університету Сент-Луїса (США), Університету прикладних наук Сейняйокі (Фінляндія), Державного університету Нью-Йорка, Національного університету «Львівська політехніка» та Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, серед яких 20 осіб навчались он-лайн з використанням платформи Moodle.

Викладачами, які підтримали програму своїми знаннями та досвідом, стали партнери з DUT (Південна Африка), Lakehead (Канада), SEAMK (Фінляндія) і SUNY Potsdam (США).

Вітаємо учасників із завершенням програми та отриманням сертифікатів!

Координатор міжнародної грантової програми Digitale Zukunft – Digi Bridge – гарант освітньо-професійної програми «Міжнародна економіка» другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини», к.е.н., професор, професор кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Ліана Чернобай.

Відкриття програми Привітання учасників з України
Приєднані файли