Студенти кафедри МЛ взяли участь у міжнародній студентській конференції Student Bridge

Кафедра маркетингу і логістики Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-конференції

1 червня 2022 року відбулась міжнародна студентська конференція Student Bridge, у якій взяли участь студенти кафедри маркетингу і логістики Національного університету «Львівська політехніка» та студенти Вищої школи фінансів і права в Бєльсько-Бялей.

Конференція проходила в онлайн-форматі. З доповідями виступили семеро студентів Львівської політехніки:

• Demian Demchak. Мarketing product policy of the enterprise. Product positioning
  • Marta Kryveiko. Marketing activity of «Galychyna» LLC
  • Yaryna Yarychevska. The state of Ukrainian gas station market during the full-scale war and the prospects of post-war development
  • Illia Prokaziuk. COVID-19 and the Russian invasion of Ukraine. Main consequences and impact of both events on Ukrainian society
  • Oleksandra Babych. Features of digitization of the banking industry: foreign and domestic experience
  • Ganna Mazurak. How russian invasion make influence on the IT products and services market.

У доповідях висвітлено актуальні проблеми української економіки та розглянуто перспективи їхнього розв’язання в умовах воєнного часу.