Студенти кафедри маркетингу і логістики ІНЕМ взяли участь у Літній школі логістики 2019 у Познані

Кафедра МЛ Львівської політехніки
у Літній школі логістики у Познані

На початку червня студенти кафедри маркетингу і логістики Національного університету «Львівська політехніка» взяли участь у Літній школі логістики 2019, яку організовує Wydział Inżynierii Zarządzania у Poznań University of Technology (Познанська політехніка).

Дні пролетіли насичено – з лекціями та екскурсіями, прогулянками та розмовами.

Враження студентів від перебування у Літній школі – на сайті кафедри маркетингу і логістики Львівської політехніки.

Щорічні Літні школи відбуваються в рамках Договору про співпрацю між кафедрою виробничого менеджменту і логістики Познанської політехніки та кафедрою маркетингу і логістики Львівської політехніки» з 2014 року. Зокрема, «International Summer School 2018: Logistics & Marketing» проходила минулоріч у Львівській політехніці.

у Літній школі логістики у Познані у Літній школі логістики у Познані у Літній школі логістики у Познані у Літній школі логістики у Познані у Літній школі логістики у Познані