Студенти кафедри містобудування відвідали відкриття виставки «XX. Архітектура. Журнали. Модернізм»

Кафедра містобудування Львівської політехніки
Фото з виставки

Студенти групи АР-28 разом зі старшим викладачем кафедри містобудування Інституту архітектури та дизайну Львівської політехніки Володимиром Дідиком відвідали відкриття виставки «XX. Архітектура. Журнали. Модернізм» у Пороховій Вежі 7 червня 2024 року.

Організатори відшукали раритетні журнали та каталоги з фонду Спілки архітекторів про архітектуру, урбаністику, предметний дизайн і мистецтво. Відібрали з них найцікавіші. Тут можна ознайомитися з виданнями переважно ІІ половини ХХ століття з різних країн світу, серед яких – Румунія, Франція, Чехословаччина (до 1992 року), Югославія (до 1992 року), Польща, Угорщина, Велика Британія, Швейцарія, Болгарія, Італія, Німецька Демократична Республіка (до 1990 року) та Федеративна Республіка Німеччина, СРСР (до 1991 року).

Виставка триватиме до 23 червня.