Студенти кафедри менеджменту персоналу та адміністрування відвідали з екскурсією Львівську міську раду

Кафедра менеджменту персоналу та адміністрування Львівської політехніки
Фото з екскурсії

Студенти груп МЕ-49, МЕ-38, ЕК-43 та МЕМП-11, які навчаються на кафедрі менеджменту персоналу та адміністрування Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки, разом із доценткою кафедри Роксоланою Винничук відвідали з екскурсією Львівську міську раду.

У великій сесійній залі студенти прослухали лекцію від представниці відділу управління персоналом Львівської міської ради. Дізналися про організаційну структуру установи, про основні відділи, підрозділи й департаменти, про керівників та особливості роботи ради тощо. Особливе зацікавлення у студентів викликала інформація про можливості стажування в межах програми «Перший кар’єрний крок», а четвертокурсники також зацікавилися можливістю проходити тут переддипломну практику.

Після лекції студенти оглянули будівлю міської ратуші, кабінети й зали для навчання працівників.

Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії