Студенти груп МЕ-49, МЕ-38, ЕК-43 та МЕМП-11, які навчаються на кафедрі менеджменту персоналу та адміністрування Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки, разом із доценткою кафедри Роксоланою Винничук відвідали з екскурсією Львівську міську раду.
У великій сесійній залі студенти прослухали лекцію від представниці відділу управління персоналом Львівської міської ради. Дізналися про організаційну структуру установи, про основні відділи, підрозділи й департаменти, про керівників та особливості роботи ради тощо. Особливе зацікавлення у студентів викликала інформація про можливості стажування в межах програми «Перший кар’єрний крок», а четвертокурсники також зацікавилися можливістю проходити тут переддипломну практику.
Після лекції студенти оглянули будівлю міської ратуші, кабінети й зали для навчання працівників.
![Фото з екскурсії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/10/17/para/gallery/mpa-ekskursiya-1.jpg?itok=Shv6WO9t)
![Фото з екскурсії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/10/17/para/gallery/mpa-ekskursiya-2.jpg?itok=P1uTysa9)
![Фото з екскурсії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/10/17/para/gallery/mpa-ekskursiya-3.jpg?itok=CLRET4zZ)
![Фото з екскурсії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/10/17/para/gallery/mpa-ekskursiya-4.jpg?itok=maG5AuFW)
![Фото з екскурсії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/10/17/para/gallery/mpa-ekskursiya-5.jpg?itok=n-6iCqSZ)
![Фото з екскурсії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/10/17/para/gallery/mpa-ekskursiya-6.jpg?itok=kWo9bI7H)
![Фото з екскурсії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/10/17/para/gallery/mpa-ekskursiya-7.jpg?itok=FCQYvbPD)
![Фото з екскурсії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/10/17/para/gallery/mpa-ekskursiya-8.jpg?itok=hvAfUZ9u)
![Фото з екскурсії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/10/17/para/gallery/mpa-ekskursiya-9.jpg?itok=3g3QMZOh)
![Фото з екскурсії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/10/17/para/gallery/mpa-ekskursiya-afisha.jpg?itok=yhLlnfWW)