Студенти четвертого курсу кафедри менеджменту персоналу та адміністрування Львівської політехніки разом із доцентом кафедри Лесею Струтинською відвідали Музей модернізму Львівської національної галереї мистецтв імені Б.Г. Возницького.
Музей модернізму – нова експозиційна локація Львівської національної галереї мистецтв імені Б. Г. Возницького. У 7 залах новоствореного музею розгорнуто ретроспективу львівського мистецтва, що візуалізує світогляд модернізму: від перших ранньо-модерних експериментів у руслі техногенного прогресу – до рафінованих прикладів естетики пізнього структуралізму, з його акцентами на переосмисленні давніх культур та космогонізмі.
Студенти довідались про передумови виникнення модернізму як течії у мистецтві у Європі та Галичині, яка була інтегрована у загальноєвропейські процеси на відміну від східної України. Львівський модернізм бере початок з 1914 року із заснування авангардної групи львівських художників, випускників Краківської академії мистецтв. У 1939–1953 роках авангардні твори митців, які не бажали творити щось кон’юнктурне і вели підпільне творче життя, не брали участі у виставках, опинились поза увагою широкого загалу. Роботи «шістдесятників»-бунтарів, які були відповіддю на події у Львові другої половини ХХ століття, вперше виставили у 1986 році. Це твори Б. Сороки, О. Аксініна. Висновок: художники-модерністи були в Україні, у Львові й після 1930 року. Й українське мистецтво не дозволяє сказати, що ми відстаємо від світу.
На кафедрі МПА є давно усталені традиції передавати студентам не лише знання з предметів, які їм викладають, але й докладатися до формування широкого світогляду майбутніх фахівців та збагачення їхнього духовного світу.
![Фото з екскурсії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/10/5/para/gallery/mpa-11.jpeg?itok=he2memhu)
![Фото з екскурсії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/10/5/para/gallery/mpa-12.jpeg?itok=0gjF716b)
![Фото з екскурсії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/10/5/para/gallery/mpa-13.jpeg?itok=bu7wmqI0)
![Фото з екскурсії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/10/5/para/gallery/mpa-14.jpeg?itok=XiX6bleg)
![Фото з екскурсії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/10/5/para/gallery/mpa-15.jpeg?itok=ynm9AGKe)