Студенти кафедри ХТПП – серед переможців І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Кафедра хімічної технології переробки пластмас
Дипломи переможців конкурсу

Нещодавно, відповідно до наказу ректора Університету № 405-1-10 від 06.09.2022 р., відбулося нагородження переможців першого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузей знань і спеціальностей. Серед них були і студенти Інституту хімії та хімічних технологій, зокрема кафедри хімічної технології переробки пластмас (спеціальність «Хімічні технології та інженерія»).

• Диплом І ступеня одержав студент групи ХТМ-21 Богдан-Володимир Бережний (керівник – д.т.н., професор Олександр Гриценко).
  • Диплом ІІІ ступеня одержав студент групи ХТМ-21 Олександр Іванух (керівник – к.т.н., доцент Володимир Красінський).

Урочисте вручення дипломів студентам-переможцям відбулося на Вченій раді Інституту хімії та хімічних технологій.

Кафедра хімічної технології переробки пластмас вітає студентів та їхніх наукових керівників з перемогою та пишається їхніми науковими здобутками!