Студенти кафедри хімічної інженерії взяли участь у міжнародному воркшопі з комп’ютерного моделювання

Кафедра хімічної інженерії
воркшоп з комп’ютерного моделювання

28–29 вересня 2017 року студенти кафедри хімічної інженерії Національного університету «Львівська політехніка» спільно зі студентами Вроцлавської політехніки взяли участь у Міжнародному воркшопі з комп’ютерного моделювання «5th Workshop of atomistic and mesoscale modelingin bio-applications and technology: Biofunctional Materials».

Під час семінару студенти ознайомилися з основними методами комп’ютерного моделювання, які застосовують у багатомасштабному моделюванні молекулярної динаміки та використанні «методу Монте-Карло».

Також політехніки прослухали лекції польських та зарубіжних фахівців і представників промисловості, які ознайомили студентів з основами моделювання, а також виконали практичні завдання з використанням сучасного програмного забезпечення.

учасники воркшопу