Студенти кафедри інформаційно-вимірювальних технологій ІКТА відвідали стейкхолдерів

Кафедра інформаційно-вимірювальних технологій Львівської політехніки
Фото з відвідин музею

З ініціативи завідувачки кафедри інформаційно-вимірювальних технологій Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Тетяни Бубели студенти групи МТ-32 відвідали стейкхолдерів – Державне підприємство «Львівський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації», який очолює Андрій Слюз. У майбутньому політехніки стануть фахівцями у сфері вимірювань, оцінки відповідності, управління якістю, тому цікавим було все.

Особливістю візиту стали відвідини Народного музею метрології та вимірювальної техніки, створеного на громадських засадах при ДП «Львівстандартметрологія», якому немає аналогів в Україні. Студенти мали можливість пізнати розвиток метрології з кінця XVIII століття до наших днів. Директор музею Ігор Сидорко розповів про виникнення видів вимірювань від часів їхнього зародження до сьогодення, бо хто не знає минулого, той не вартий майбутнього!

Фото з відвідин музею Фото з відвідин музею Фото з відвідин музею Фото з відвідин музею