Студенти кафедри фінансів ІНЕМ організували дискусію-інтерактив «Куди йдуть ваші гроші, або як працюють податки»

Кафедра фінансів Львівської політехніки
Фото із заходу

У приміщенні Львівської обласної бібліотеки для юнацтва імені Романа Іваничука студенти кафедри фінансів Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки (Володимир Коломієць (група ФБ-31), Юрій Олійник (ФБ-31) і Марія Малюська (ФБ-32)) спільно з Науковим товариством юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка та SaLaT (Students about Law and Taxes) – спільнотою студентів-фінансистів та правників – організували і провели освітній лекторій про економічно-фінансовий та правовий бік функціонування системи оподаткування.

Захід зібрав студентів Львова, зацікавлених у питаннях розуміння, що ж таке податки, яка їхня природа та призначення для функціонування держави, а також у житті кожного з нас.

Як запрошені лектори виступили:

• Наталія Синютка – к.е.н., доцентка катедри фінансів Національного університету «Львівська політехніка»;
  • Олег Ільницький – к.ю.н., доцент катедри адміністративного та фінансового права юридичного факультету ЛНУ.

Присутні мали змогу послухати лекції та взяти участь у дискусії щодо податків і справедливості в оподаткуванні.

Незважаючи на різний освітній рівень та навчальні спеціальності учасників, висловлені ними думки складались у єдину картину студентських уявлень про таке важливе соціально-економічне явище як із загального, так і професійного погляду.

Дякуємо організаторам та учасникам за плідну співпрацю задля розвитку майбутнього України!

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу