Студенти кафедри електронної інженерії ІТРЕ побували на екскурсії в компанії Renesas Electronics

Кафедра електронної інженерії Львівської політехніки
Фото з екскурсії

У травні 2024 року працівники компанії Renesas Electronics Corporation провели екскурсію по своїх лабораторіях для студентів І курсу спеціальності 171 «Електроніка» кафедри електронної інженерії Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки Національного університету «Львівська політехніка».

Під час екскурсії спеціаліст із комунікацій Андріана Кушніренко розповіла студентам про базові відділи компанії, наочно ознайомила із сучасними методами характеризації, новітнім обладнанням, яке застосовують для виготовлення електронних приладів та систем.

Знайомство з реальним виробництвом стимулює студентів не лише до навчання, а й до наукової роботи з метою подальшого працевлаштування, а також робить їх конкурентоспроможними на ринку праці.

Вдячні компанії Renesas Electronics за співпрацю!

Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії