Студенти кафедри економіки і маркетингу ІППТ відвідали Львівський міський центр зайнятості

Кафедра економіки і маркетингу Львівської політехніки
Фото із заходу

27 вересня 2022 року студенти групи МКМС-31 кафедри економіки і маркетингу Інституту підприємництва та перспективних технологій Львівської політехніки разом із доценткою кафедри ЕКМ Іриною Ангелко відвідали Львівський міський центр зайнятості. Там студенти-маркетологи прослухали лекцію-тренінг про принципи роботи Центру, правила закриття вакансій, роботу консультантів. Дізналися про особливості написання успішного резюме, подискутували про те, що говорити й чого не варто робити під час співбесіди.

Лекція-тренінг, яку провела заступниця начальника відділу активної підтримки безробітних ЛМЦЗ Наталія Рева, була надзвичайно цікавою та інформативною.

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу