Студенти кафедри економіки і маркетингу поспілкувалися з керівником проєкту «Стрий – місто магнолій»

Кафедра економіки і маркетингу Львівської політехніки
Заставка заходу

27 квітня 2021 року студенти кафедри економіки і маркетингу отримали чудову можливість зустрітися й поспілкуватися з Михайлом Шмігельським – засновником та керівником проєкту «Стрий – місто магнолій».

У рамках зустрічі «Бренд міста: від ідеї до проєкту» Михайло Шмігельський окреслив історію, місію та особливості реалізації проєкту. Розповідь спричинила жваве обговорення серед учасників заходу щодо перешкод та можливостей просування бренду міста.

Після завершення зустрічі найактивніші студенти Яна Газе, Максим Козлов та Андріана Підгайна отримали сувенірну продукцію серії «Стрий – місто магнолій».

Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі