Студенти кафедри ДОА побували на екскурсії у Tech StartUp School Львівської політехніки

Кафедра дизайну та основ архітектури Львівської політехніки
Фото з екскурсії

Студенти IV курсу спеціальності 022 «Дизайн (дизайн середовища)» кафедри дизайну та основ архітектури Інституту архітектури та дизайну відвідали інноваційну локацію Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка».

3 квітня студенти груп ДС-41,42,43 мали екскурсію в Tech StartUp School у рамках вивчення дисципліни «Маркетинг і менеджмент у дизайн-проектуванні». Під керівництвом к.е.н., доцентки Олени Загорецької на практичних заняттях студенти розробляли та писали бізнес-плани за власними бізнес-ідеями. У стартап-школі розповіли, як розвинути й комерціалізувати цікаві бізнес-ідеї, показали приклади вже реалізованих стартапів і запропонували долучатися до стартап-спільноти зі своїми ідеями, а також для проходження навчальних курсів, тренінгів.

Учасники екскурсії дякують за організацію д.е.н., доцентці Олександрі Мрихіній та за цікаву розповідь Надії Олесько!

Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії