Студенти кафедри ДАС захищали ескіз-проєкти для Департаменту архітектури та просторового розвитку ЛМР

Кафедра дизайну архітектурного середовища Львівської політехніки
Фото із зустрічі в ЛМР

Викладачі та студенти кафедри дизайну архітектурного середовища Інституту архітектури та дизайну Львівської політехніки побували в гостях в Львівській міській раді.

Цьогоріч студенти-архітектори ІІ курсу (групи АР-25, АР-26) та викладачі кафедри ДАС (доцент Богдан Гой, доцентка Інна Гуменник) працюють над дизайном міського середовища ділянок у рідному Львові. 11 квітня 2024 року студенти презентували свої попередні результати й захищали свої ескіз-проєкти для Департаменту архітектури та просторового розвитку.

В рамках цієї події політехніки прослухали лекцію про розвиток міського середовища від головного архітектора Львова Антона Коломєйцева.

Фото із зустрічі в ЛМР Фото із зустрічі в ЛМР Фото із зустрічі в ЛМР Фото із зустрічі в ЛМР Фото із зустрічі в ЛМР Фото із зустрічі в ЛМР