У рамках співпраці Національного університету «Львівська політехніка» з Акціонерним товариством «Оператор газорозподільної системи «Львівгаз» (АТ «Львівгаз») діє програма заохочення кращих студентів Університету.
П’ятеро студентів, які навчаються за спеціальністю «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», взяли участь у конкурсі на отримання стипендії за цією програмою. За його підсумками відбіркова комісія визначила переможців, серед яких – двоє студентів кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Інституту енергетики та систем керування:
- Василь Чабан, студент другого (магістерського) рівня вищої освіти, група АВМ-22;
- Андрій Левченко, студент бакалаврського рівня вищої освіти, група АВ-42.
Переможці конкурсу ознайомились із сучасними лабораторіями АТ «Львівгаз» та виробництвом газорегуляторних установок, розробленим на основі найкращого досвіду європейських компаній.
У вівторок, 27 грудня 2022 року, на засіданні Вченої ради Національного університету «Львівська політехніка» представники АТ «Львівгаз» – начальник управління з персоналу Валерій Кулійчук та начальник відділу лабораторних вимірів Руслан Сич – вручили студентам цінні подарунки та дипломи переможців конкурсу.
Як зазначив Валерій Кулійчук, АТ «Львівгаз» планує розширити співпрацю з Львівською політехнікою, зокрема щодо передавання обладнання для оновлення лабораторій кафедр автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій (ІЕСК) та теплогазопостачання і вентиляції (ІБІС).
![Студенти кафедри АВКТ отримали стипендію АТ «Львівгаз»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/12/28/para/gallery/avkt-img8601.jpg?itok=ccSQQh5p)
![Студенти кафедри АВКТ отримали стипендію АТ «Львівгаз»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/12/28/para/gallery/avkt-img8606.jpg?itok=Ilrhi9b0)
![Студенти кафедри АВКТ отримали стипендію АТ «Львівгаз»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/12/28/para/gallery/avkt-img8622.jpg?itok=R_-uyi0i)
![Студенти кафедри АВКТ отримали стипендію АТ «Львівгаз»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/12/28/para/gallery/avkt-img8625.jpg?itok=UzX4wHgt)
![Студенти кафедри АВКТ отримали стипендію АТ «Львівгаз»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/12/28/para/gallery/avkt-img8716.jpg?itok=sXZYvl0B)
![Студенти кафедри АВКТ отримали стипендію АТ «Львівгаз»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/12/28/para/gallery/avkt-img8723.jpg?itok=wdKiVF-D)