Студенти кафедри АТР продовжують успішно захищати бакалаврські дипломні проєкти

Кафедра архітектури та реставрації Львівської політехніки
Фото із захисту робіт

На кафедрі архітектури та реставрації Інституту архітектури та дизайну Львівської політехніки відбувся захист бакалаврських дипломних проєктів за спеціальністю 191 «Архітектура та містобудування» (група АР-47).

1. Ауні Закарія – «Приватна школа у м. Ларач, Марокко» (Private school in Larach, Morocco), мова захисту англійська. Керівник – канд. архіт. Гнідець Ростислав Богданович.
  2. Волянюк Валерія Вадимівна – «Багатофункційний комплекс з колівінгом на проспекті Чорновола у м. Львові» (Multifunctional complex with coliving on Chornovola Avenue in Lviv), мова захисту англійська. Керівник – канд. архіт. Хохонь Михайло Петрович.
  3. Голосний Валерій Ігорович – «Культурно-просвітницький центр у м. Жовкві» (Cultural and educational center in Zhovkva), мова захисту англійська. Керівник – канд. архіт. Ясінський Максим Романович.
  4. Куліченко Вікторія Павлівна – «Реабілітаційний центр у с. Верещиці» (Rehabilitation center in the Vereshchytsya village), мова захисту англійська. Керівник – канд. архіт. Ратушинський Назар Володимирович.
  5. Носко Яніна Ігорівна – «Багатофункційний комплекс на вул. Іванни Блажкевич у м. Тернополі» (Multifunctional complex on the Ivanny Blazhkevych St. in Ternopil), мова захисту англійська. Керівник – канд. архіт. Ясінський Максим Романович.
  6. Тиводар Діана Василівна – «Арт-центр у м. Тячеві» (Art center in Tyachiv), мова захисту англійська. Керівник – канд. архіт. Погранична Ірина Ігорівна.
  7. Аззауі Мохаммед – «Мечеть з бібліотекою у м. Фес, Марокко» (The mosque with a library in Fes, Morocco). Керівник – д-р. істор. наук Тарас Ярослав Миколайович.
  8. Алкурді Мохаммад Ахмед Ібрагім – «Готель у місті Аджлун, Йорданія» (Hotel in Ajloun, Jordan). Керівник – канд. техн. наук Демків Мирон Васильович.
  9. Білан Ілля Сергійович – «Спортивно-розважальний комплекс на вул. Чмоли у м. Львові» (Sports and entertainment complex on Chmoly St. in Lviv). Керівник – канд. архіт. Ратушинський Назар Володимирович.
  10. Гудзенко Роман Віталійович – «Громадський центр на вул. Коперника у м. Львові» (Public center on Copernicus St. in Lviv). Керівник – канд. архіт. Фролова Юлія В’ячеславівна.
  11. Ет Баадді Уссама – «Бібліотека у м. Мохаммедіа, Марокко» (Library in Mohammedia, Morocco). Керівник – канд. архіт. Бокало Ігор Юрійович.
  12. Касьян Герман Русланович – «Торгово-розважальний центр у м. Сокалі» (Shopping and entertainment center in Sokal). Керівник – канд. архіт. Бокало Ігор Юрійович.
  13. Кохан Сергій Володимирович – «Спортивний комплекс у м. Калуші» (Sports complex in Kalush). Керівник – канд. архіт. Бокало Ігор Юрійович.
  14. Коцовська Роксолана Юріївна – «Школа мистецтв у м. Новояворівську» (School of Arts in Novoyavorivsk). Керівник – канд. архіт. Ратушинський Назар Володимирович.
  15. Марків Соломія Ярославівна – «Культурно-громадський центр на Площі Героїв у м. Калуші» (Cultural and public center on Heroes’ Square in Kalush). Керівник – канд. архіт. Хохонь Михайло Петрович.
  16. Масляник Марія Степанівна – «Музей Незалежності на вул. Стрийській у Львові» (Museum of Independence on the Stryiska St. in Lviv). Керівник – канд. архіт. Хохонь Михайло Петрович.
  17. Мацола Євгенія Віталіївна – «Спорткомплекс на вул. Під Голоском у м. Львові» (Sports complex on the Pid Holoskom St. in Lviv). Керівник – канд. архіт. Фролова Юлія В’ячеславівна.
  18. Мумрієнко Лоліта Володимирівна – «Навчальний корпус Національного університету «Львівська політехніка» на вул. Митрополита Андрея» (The educational building of the Lviv Polytechnic National University on the Mytropolyta Andreya St.). Керівник – канд. архіт. Фролова Юлія В’ячеславівна.
  19. Озал Халіл – «Культурно-мистецький центр на вул. Стрийській у Львові» (Cultural and artistic center on Stryyska St. in Lviv). Керівник – Дубик Юрій Ярославович.
  20. Тауаф Шайма – «Центральна Бібліотека у м. Агадір, Марокко» (Central Library in Agadir, Morocco). Керівник – канд. архіт. Гнідець Ростислав Богданович.
  21. Укатту Аюб – «Громадська будівля у м. Львові» (Public building in Lviv). Керівник – канд. архіт. Ратушинський Назар Володимирович.
  22. Ямкова Валерія Максимівна – «Школа мистецтв на вул. С. Бандери у м. Хмельницькому» (School of Arts on the S. Bandery St. in Khmelnytskyi). Керівник – канд. архіт. Каплінська Мар’яна Василівна.

Вітаємо студентів та керівників з успішним захистом дипломних робіт!

Фото із захисту робіт Фото із захисту робіт Фото із захисту робіт Фото із захисту робіт Фото із захисту робіт Фото із захисту робіт Фото із захисту робіт Фото із захисту робіт