Студенти кафедри АТР під керівництвом асистента Сергія Гетьманчука успішно пройшли практику у Відні

Кафедра архітектури та реставрації Львівської політехніки
Фото зі стажування

З 15 липня до 30 липня студенти кафедри архітектури та реставрації Національного університету «Львівської політехніки» під керівництвом асистента Сергія Гетьманчука проходили практику у Відні, на запрошення пароха о. Тараса Чагали та за сприяння Христини Береговської, очільниці мистецького проєкту We & world.

Практика проходила у церкві святої Варвари в середмісті Відня (Ukrainische Griech-Kath Kirche St. Barbara in Wien). Об’єктом реставрації була серія полотен українського-американського художника Святослава Гординського. Студенти виконали основні консерваційні заходи – демонтували полотна зі стін та провели перші етапи реставрації.

Роботи відбувалися у межах комплексних ремонтно-реставраційних робіт у церкві святої Варвари, приурочених до 250-ї річниці передання будівлі храму у власність українській греко-католицькій громаді.

Фото зі стажування Фото зі стажування Фото зі стажування Фото зі стажування Фото зі стажування Фото зі стажування Фото зі стажування