Студенти кафедри архітектури та реставрації успішно пройшли практикум у Польщі

Кафедра архітектури та реставрації Львівської політехніки
Фото з практики

З 1 до 11 серпня студенти кафедри архітектури та реставрації Інституту архітектури та дизайну Львівської політехніки Роман Николин, Уляна Пілат і Тетяна Дзюбановська під керівництво асистента кафедри Сергія Гетьманчука проходили практикум у межах співпраці з польською реставраційною фірмою «Катанга», директор Гжегош Квап’ясевич.

Студенти освоювали досвід реставрації творів мистецтва з дерева, бетону та металу. Безпосередньо долучились до реставрації повномасштабної бетонно-бронзової скульптури «Коні» відомої польської скульпторки Анни Дебської.

Фото з практики Фото з практики Фото з практики Фото з практики Фото з практики Фото з практики Фото з практики Фото з практики Фото з практики Фото з практики