Студенти кафедри АПІ здобули премію на Всеукраїнському архітектурному конкурсі Steel Freedom 2022

Кафедра архітектурного проєктування та інженерії Львівської політехніки
Фрагмент проєкту

Проєкт студентів кафедри архітектурного проєктування та інженерії Інституту архітектури та дизайну Львівської політехніки Олександра Гоцика, Іллі Бандуляка та Артура Глуха, виконаний під керівництвом викладачів Леоніда Вознюка і Володимира Баб’яка, відзначено другою премією на престижному Всеукраїнському архітектурному конкурсі Steel Freedom 2022 серед студентських робіт з відбудови дитячо-юнацької спортивної школи в місті Ірпіні. І це за дуже жорсткої конкуренції: участь у конкурсі взяли 342 студенти з 14 закладів вищої освіти України.

А загалом цьогоріч викладачі кафедри АПІ Леонід Вознюк та Володимир Баб’як підготували на конкурс 6 команд студентів, які подали проєкти і пройшли до півфіналу.