Студенти кафедри АПІ розробляють проєкти ревіталізації громадських просторів кампусу Політехніки

Кафедра архітектурного проектування та інженерії
Фрагмент проєкту ревіталізації

А ви колись собі уявляли, як би міг виглядати вхід у V корпус, якби там росло те дерево, що й мало рости відповідно до проекту навчального корпусу, який колись розробили викладачі архітектурного факультету? А якщо би на сходах були місця для сидіння і вазони з пишною зеленню? А поруч був би не сумний прохід-транзит, а мистецька галерея під відкритим небом?

Усе це могло би там бути, якби зреалізувати курсовий проект студентів кафедри архітектурного проектування та інженерії Інституту архітектури та дизайну Львівської політехніки.

Докладніше про проєкти за темою «Ревіталізація громадських просторів кампусу Політехніки» – на сторінці кафедри архітектурного проектування та інженерії у соцмережі Фейсбук.