Студенти кафедри АІП зустрілися з начальницею антикорупційного відділу Львівської обласної прокуратури

Кафедра адміністративного та інформаційного права Львівської політехніки
Фото із зустрічі

У межах вивчення курсу «Запобігання корупції у публічній сфері» на зустріч зі студентами-бакалаврами IV курсу кафедри адміністративного та інформаційного права Інституту права, психології та інноваційної освіти було запрошено начальницю відділу забезпечення діяльності у сфері запобігання та протидії корупції Львівської обласної прокуратури Оксану Ярему.

До спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції віднесено органи прокуратури. Законодавство передбачає обов’язкову участь прокурора у розгляді справ про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією. Пані Оксана ознайомила студентів із практичною стороною притягнення до відповідальності публічних службовців, акцентувала увагу на спірних моментах, зокрема у визначенні строків притягнення до відповідальності.

Свідченням актуальності теми обговорення є те, що одразу після закінчення зустрічі двоє студентів звернулися з бажанням проходити виробничу практику саме в цьому відділі прокуратури.

Щиро дякуємо гості за цікаву та пізнавальну зустріч!

Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі