Студенти кафедри АІП зустрілись онлайн із суддею Червоноградського міського суду Нелею Отчак

Кафедра адміністративного та інформаційного права
Неля Отчак

«Вам буде складно. Ви прийдете у суди, які задихаються від нестачі суддів, а дехто прийде в суди, де правосуддя не здійснювалося роками. Ви будете завалені справами, за кожною з яких людська доля, історія стосунків, бізнесу, а то й життя. Про все це ви маєте пам’ятати, ухвалюючи рішення іменем України…».

Можливо, через декілька років і наші студенти закарбують назавжди у своєму серці саме такі слова.

На запрошення професорки кафедри адміністративного та інформаційного права Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки, д.т.н., професора Галини Лук’янової відбулася зустріч у форматі Zoom-конференції з суддею Червоноградського міського суду Львівської області, к.ю.н., доцентом Нелею Отчак.

Студенти слухали, запитували, дискували про особливості роботи судді в умовах воєнного стану та вчилися поєднували теорію з безцінним практичним досвідом.