Студенти кафедри АФМ мають змогу пройти стажування у Вищій школі державного управління міста Готи (Тюрингія)

Кафедра АФМ Львівської політехніки
Студенти кафедри АФМ

Щороку в липні 25 студентів кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Інституту адміністрування та післядипломної освіти Львівської політехніки (спеціальність «Публічне управління та адміністрування») мають нагоду пройти стажування у Вищій професійній школі державного управління міста Готи (Тюрингія).

Учасники стажування зможуть послухати лекції від високоповажних представників державної влади й органів самоврядування Землі Тюрингія в Німеччині, поспілкуватися з німецькими високопосадовцями й, загалом, здобути нові знання і досвід у сфері публічного управління, а також побувати на екскурсіях у містах Ерфурті та Готі.

Вартість навчання, проживання і харчування відшкодовує Федеральна земля Тюрингія, учасник оплачує тільки переїзд Львів-Гота-Львів.