Студенти кафедри АФМ Львівської політехніки долучилися до проекту щодо переформатування ринку «Шувар»

Кафедра АФМ Львівської політехніки
Студенти кафедри АФМ долучилися до проекту переформатування Шувару

Спільно з гуртовим ринком сільськогосподарської продукції «Шувар» студенти кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» мали можливість долучитися до переформатування ринку. 12 квітня вони представили власні проекти на тему «Ринок Шувар: напрями змін в переформатуванні на європейський лад», у яких запропонували реальний план дій щодо напрямів удосконалення роботи підприємства.

Кафедра вдячна Ользі Саніній за нагоду долучити студентів до такого масштабного проекту.