Студенти кафедри автомобільних доріг та мостів відвідали Міжнародний форум з будівництва АвтодорЕкспо

Кафедра АДМ Львівської політехніки
Міжнародний форум АвтодорЕкспо

6–8 листопада в м. Києві відбувся Міжнародний форум з будівництва, експлуатації та проєктування автомобільних доріг і мостів АвтодорЕкспо. Для отримання досвіду форум відвідали студенти кафедри автомобільних доріг та мостів Національного університету «Львівська політехніка».

Форум АвтодорЕкспо ставить перед собою завдання сприяти впровадженню сучасних технологій у галузі будівництва доріг, тим самим покращуючи їхню якість, і тому є місцем зустрічі та спілкування для приватного бізнесу і держави. Захід проходить за підтримки Державного агентства автомобільних доріг України («Укравтодор») і залучає до участі співробітників дорожніх та комунальних служб з усіх регіонів країни.

На виставці були присутні стенди імпортерів, дилерів і представництв основних світових брендів – виробників спецтехніки, матеріалів та устаткування для дорожнього будівництва.

на форумі