Студенти кафедри телекомунікацій ІТРЕ здобули перемогу у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт

ІТРЕ Львівської політехніки
переможці

27–29 березня 2019 року в Одеській національній академії зв’язку відбувся конкурс студентських наукових робіт в категоріях «Інформаційні мережі зв’язку» і «Телекомунікаційні системи та мережі». Захід проходив за спонсорства компанії Vega telecom.

У конкурсі зареєстровано 36 наукових робіт від 16 університетів зі всієї Україні. В журі працювало 37 членів галузевої конкурсної комісії з різних університетів.

Студенти кафедри телекомунікацій Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки Львівської політехніки Валентин Файчук та Богдан Шубин здобули перші місця, кожен в своїй категорії, і принесли Університету абсолютну першість у конкурсі.

29 березня на церемонії нагородження представники компанії Vega telecom вручили переможцям грошові сертифікати.

грамота грамота грамота сертифікат сертифікат переможці