Студенти ІТ коледжу Львівської політехніки взяли участь в акції «За чисте довкілля»

Фаховий коледж інформаційних технологій Львівської політехніки
Фото із заходу

Вже доброю традицією стало проведення толоки в рамках акції «За чисте довкілля». Тож нещодавно у Винниківському лісництві організовано пройшла лісова толока, в якій брала участь молодь міста Лева. Не залишились осторонь і студенти Фахового коледжу інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка».

Озброївшись граблями, віниками та пилками, учасники акції прибирали наслідки як літа, так і людської безвідповідальності, – гниле листя, сухе гілля та сміття. Толока покликана привести територію Винниківського лісництва до ладу.

Гарний настрій, молодечий запал, дружній сміх сприяли у прибиранні та благоустрою під час акції. Кожен із нас бажає жити у чистому місті, ходити охайно прибраними вулицями, насолоджуватися співом пташок під шелест листя дерев у чистому лісі.

Пам’ятаймо, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять! Зміни починаються із кожного з нас!

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу