Студенти ІСТР – серед переможців ХХV Всеукраїнського відкритого конкурсу читців імені Тараса Шевченка

Кафедра туризму Львівської політехніки
на конкурсі читців імені Тараса Шевченка

20–21 квітня 2019 року в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв (м. Київ) відбувся ХХV Всеукраїнський відкритий конкурс читців імені Тараса Шевченка.

Чудово виступили на конкурсі представники Національного університету «Львівська політехніка» – студенти Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола: Анастасія Мар’ян здобула Гран-прі, Дмитро Качковський – диплом лауреата першого ступеня.

Художній керівник переможців – старший викладач кафедри туризму ІСТР Ольга Недзвецька.

конкурс читців імені Тараса Шевченка на конкурсі читців імені Тараса Шевченка на конкурсі читців імені Тараса Шевченка