Студенти ІППТ Львівської політехніки зустрілися з учасником бойових дій на Сході країни майором Олегом Дундуком

ІППТ Львівської політехніки
Зустріч із учасником АТО Олегом Дундуком

В Інституті підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка» відбулася зустріч студентів із заступником командира 1-го десантного штурмового батальйону майором Олегом Дундуком, який зазнав тяжкого поранення під час бойових дій на Сході країни, але продовжує виконувати свій обов’язок захисника України.

Український воїн ділився з студентами спогадами, з болем в очах розповідав, що пережив батальйон за час, проведений в зоні АТО. Олег своїм прикладом показав, що можна не тільки на словах любити свою Батьківщину, але й вчинками доводити це.

На днях майор Дундук разом з бійцями 1-го десантного штурмового батальйону знову вирушив на схід…