Студенти ІППТ взяли участь у вебінарі «Фінансова грамотність як складова успішного життя»

Кафедра фінансів, обліку і аналізу Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-семінару

В рамках соціального проєкту «Scholarship в Україні» студенти кафедри фінансів, обліку і аналізу Інституту підприємництва та перспективних технологій Львівської політехніки взяли участь у вебінарі на тему «Фінансова грамотність як складова успішного життя», який проводила член журі цього проєкту Яна Федоряка.

Саме такі вебінари дають практичні навики студентам, заохочують до наукової діяльності. Такий формат викладання, а саме – трішки жартів, легке подання інформації та позитивний доповідач – є запорукою швидкого сприймання інформації.

Ініціатором участі студентів Інституту підприємництва та перспективних технологій у цьому заході була к.е.н., доцент Оксана Садура.