Студенти Інституту підприємництва та перспективних технологій поспілкувалися з героєм АТО

Наталія Павлишин, тижневик «Аудиторія»
на зустрічі з Русланом Філіпсоновим

Минулого тижня студенти ІППТ мали нагоду поспілкуватися з героєм АТО, випускником ІМФН, старшим лейтенантом Русланом Філіпсоновим. Про героїзм і жертовність цього воїна ми писали в нашій газеті у вересні (ч. 25).

Молодь дуже уважно слухала розповіді героя, який пройшов Іловайськ, боровся за Щастя і, рятуючи з-під обстрілів градів сімох своїх побратимів, отримав страшні поранення. Переживши 52 операції, дві коми, зараз підтримує бойовий дух курсантів Академії сухопутних військ ім. П. Сагайдачного.

Старший викладач кафедри загальноекономічної підготовки та маркетингу, активіст БФ «Волонтерська сотня» Ольга Особа, яка безпосередньо допомагала цьому воїнові та іншим під час лікування у львівському військовому шпиталі, спільно з керівництвом ІППТ та викладачами ініціювали створити фонд підтримки Руслана Філіпсонова, оскільки він потребує ще декілька операцій.

на зустрічі з Русланом Філіпсоновим Русланом Філіпсон