На заняття – до банку: студенти ІППТ побували в Укрбудінвестбанку на практичних із банківських операцій

Ірина Мартин, тижневик «Аудиторія»
студенти на екскурсії

Третьокурсники Інституту підприємництва та перспективних технологій побували в Укрбудінвестбанку, де мали практичні заняття з банківських операцій.

Про сучасні банківські продукти й послуги студентам розповіла випускниця кафедри фінансів Львівської політехніки Тетяна Мотрич, яка вже має чималий досвід роботи банкіра, зокрема в Нацбанку України, Укрсоцбанку, Кредитпромбанку та Укрбудінвестбанку. Її розповідь – цікава та корисна майбутнім банкірам. Студенти ознайомилися з роботою підрозділів банку, мали змогу поставити запитання колишній випускниці Львівської політехніки та отримати відповіді на них.

студенти на екскурсії