Нещодавно студенти Інституту підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка» побували на екскурсії в компанії ELEKS.
Спікери – Оксана Козак (спеціаліст відділу Employee Relations) та Володимир Романів (Junior Software Developer) – розповіли багато цікавого та корисного, зокрема про історію компанії, цікаві проекти, про Eleks University, про спортивне та громадське життя працівників компанії, про особливості працевлаштування та вимоги до фахівців ІТ-сфери.
![на екскурсії в ІТ-компанії ELEKS](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/9/para/gallery/ipptexceleks-2018-1.jpg?itok=Cv_keoBo)
![на екскурсії в ІТ-компанії ELEKS](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/9/para/gallery/ipptexceleks-2018-2.jpg?itok=XEYBP89-)
![на екскурсії в ІТ-компанії ELEKS](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/9/para/gallery/ipptexceleks-2018-3.jpg?itok=zw8hKcEl)
![на екскурсії в ІТ-компанії ELEKS](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/9/para/gallery/ipptexceleks-2018-4.jpg?itok=aAaFoiVh)
![на екскурсії в ІТ-компанії ELEKS](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/9/para/gallery/ipptexceleks-2018-5.jpg?itok=yZCcn9E9)