Студенти ІППТ Львівської політехніки здобули ІІІ місце на офлайн-хакатоні від компанії InterLogic

Інститут підприємництва та перспективних технологій
Фото із заходу

Минулими вихідними відбувся Hackathon 2021 at InterLogic Ukraine – перший офлайн-хакатон для студентів ІТ-спеціальностей від компанії InterLogic, у якому взяли участь 9 команд.

Студенти розробляли застосунки для громадських проєктів – створювали те, що буде корисним для мешканців нашого міста. На все було відведено 24 години.

Команда Інституту підприємництва та перспективних технологій Львівської політехніки WebDev, до складу якої ввійшли студенти ІІ курсу Олег Яворів, Іван Полтавець, Роман Федуняк, Назар Михайлів та Владислав Логинський, розробили проєкт для збереження архітектурної спадщини міста Львова і здобули ІІІ місце з подальшим втіленням та спонсорством.

Студенти отримали гарний досвід, корисний для майбутньої роботи, а також багато нових знайомств.